Photoscan TD

Részleg: 3D - Photoscan

A DIGIC Pictures 3D-s animációk, illetve CGI jelenetek készítésével foglalkozik. A vállalat Budapesten, a Graphisoft Parkban található stúdiójába keresünk munkatársat a 3D-Photoscan részleghez Photoscan TD pozíció betöltésére!

Feladatok

  • A tárgyak, karakterek 3D és photogrammetriás scanning előkészítése és elkészítése a szakmai vezető iránymutatásai alapján
  • Az ehhez szükséges rendszerek megismerése, használata és fejlesztése.
  • Feldolgozási, tisztítási, és topológiai modellezési feladatok elvégzése
  • A rendszerek és eljárások fejlesztésében való aktív részvétel
  • Teljesen önálló munkavégzés és anyagleadás esetenként

Követelmények

  • Legalább 3-4 éves generalista 3D gyakorlat
  • Fényképészeti, és méréstechnikai alapelvek ismerete
  • Produkciós digitális formátumok teljes körű ismerete
  • Technikai/esztétikai érzék, pontos 3D scan eredmények eléréséhez
  • Modellezési és texturázási alapismeretek
  • Elektronikai alapismeretek
  • Renderelési és 3D-kompozitálási alapelvek megértése
  • Maya vagy Modo program, azon belül a modellezési és kamerakezelési rendszerek illetve Photoshop magas szintű ismerete
  • Precizitás
  • Csapatmunkára való készség
  • A határidők betartásához fegyelmezett munkavégzésre való készség
  • Stabil angol nyelvtudás

Előny

  • Komolyabb produkciós tapasztalat
  • Technikai, műszaki érzék
  • Jogosítvány
  • Haladó angol
  • Programozási alapismeretek

Amit Cégünk Kínál

  • Barátságos munkakörnyezet, változatos, érdekes feladatok
  • Hosszú távú, stabil, egyenletes munkavégzés
  • High-tech technológiák használata és fejlesztése
  • Előmeneteli és fejlődési lehetőség
  • Egyedülálló, stabil céges háttér