Junior Photoscan TD

Részleg: 3D - Photoscan

A DIGIC Pictures 3D-s animációk, illetve CGI jelenetek készítésével foglalkozik. A vállalat Budapesten, a Graphisoft Parkban található stúdiójába keresünk munkatársat a 3D-Photoscan részleghez Junior Photoscan TD pozíció betöltésére!

Feladatok

  • A tárgyak, karakterek 3D és photogrammetriás scanning előkészítése és a scannelés elkészítése a szakmai vezető iránymutatásai alapján
  • Az ehhez szükséges rendszerek megismerése, használata
  • Feldolgozási, tisztítási, és topológiai modellezési feladatok elvégzése

Követelmények

  • Legalább 1-2 éves generalista 3D gyakorlat, vagy 3D-s iskolai képzés
  • Fényképészeti alapelvek ismerete, alkalmazásukban szerzett gyakorlat
  • Alapszintű modellezési és texturázási ismeretek (Modo vagy Maya)
  • Photoshop és Zbrush alapszintű ismerete
  • Precizitás
  • Csapatmunkára való készség
  • A határidők betartásához fegyelmezett munkavégzésre való készség
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás

Előny

  • Produkciós tapasztalat
  • Fotós Tapasztalat
  • Technikai, műszaki érzék
  • Jogosítvány
  • Haladó angol nyelvtudás

Amit Cégünk Kínál

  • Barátságos munkakörnyezet, változatos, érdekes feladatok
  • Hosszú távú, stabil, egyenletes munkavégzés
  • High-tech technológiák használata és fejlesztése
  • Előmeneteli és fejlődési lehetőség
  • Egyedülálló, stabil céges háttér