Division Assistant

Department: Directorial

Please note that this position requires excellent Hungarian language skills!

Divíziós asszisztenst keresünk 3D animációk készítésével foglalkozó cégünk Directorial Divíziójába!

Fő feladatok:

  • A divízió belső ügyeinek, elsősorban a divízió vezetőjének, másodsorban a divízió többi tagjaihoz tartozó ügyeknek intézése, a divízióhoz tartozó vezetőség napirendjének folyamatos managelése és kézben tartása, és ezek kapcsán az adminisztrációs feladatok elvégzése a művészi és produkciós vezetők segítségével.
  • A divízióhoz tartozó manager és a többi vezető ügyeinek intézése, munkájuk támogatása, segítése.

Akkor jelentkezz, ha úgy gondolod, hogy:

  • Talpraesett vagy, és szeretsz önállóan megoldani a kiadott feladatokat
  • Kiemelkedő találékonysággal oldasz meg problémákat
  • Szeretsz csapatban dolgozni, másokkal simulékonyan tudsz együttműködni
  • Ügyesen kezelsz különböző személyiségű embereket
  • Szeretsz szervezni, és szeretsz előre tervezni
  • Proaktív vagy, mindig a problémák elébe mész
  • Mindent a megoldások oldaláról közelítesz meg
  • Precízen, pontosan dolgozol
  • Rugalmasan alkalmazkodsz az új helyzetekhez
  • Jó a stressztűrő képességed
  • A legtöbb feladatban megtalálod azt, ami lelkesíteni tud
  • Ügyesen kommunikálsz angolul a külföldi munkatársakkal
  • Szereted jó hangulatban tölteni a munkanapjaidat

Előny:

  • Adminisztratív, titkári vagy személyi asszisztensi tapasztalat és habitus